Insamling

Karolina Sjöstedt – Insamlingschef
karolina.sjostedt@hjart-lungfonden.se
08-566 24 225

Nadia Forslund - vik. insamlingschef
nadia.forslund@hjart-lungfonden.se

Monica Carlsson – Operativt ansvarig testamenten och månadsgivande
monica.carlsson@hjart-lungfonden.se
08-566 24 206 

Louise Derk – Samordnare
louise.derk@hjart-lungfonden.se
08-566 24 211

Lotta Johansson – Marknadskoordinator, företagsinsamling
lotta.johansson@hjart-lungfonden.se
08-566 24 205 

Håkan Karlsson – Marknadskoordinator/medlemsansvarig 
hakan.karlsson@hjart-lungfonden.se
08-566 24 241 

Patrik Malmström  – Lojalitetskoordinator, direktmarknadsföring
patrik.malmstrom@hjart-lungfonden.se
08-566 24 215

Karin Myhrström – Redaktör
karin.myhrstrom@hjart-lungfonden.se
08-566 24 217

Sofie Redzematovic – Lojalitetssamordnare
sofie.redzematovic@hjart-lungfonden.se
08-566 24 207

Klara Broms Seving  – Insamlingsassistent
klara.seving@hjart-lungfonden.se
08-566 24 204

Ingela Spongh – Webbansvarig
ingela.spongh@hjart-lungfonden.se 
08-566 24 237

Sidan senast uppdaterad 2016-08-16