Marknad

Anna Fredholm – Chef Marknad & Kampanjer
anna.fredholm@hjart-lungfonden.se
08-566 24 213

Anna Aderlund - Pressansvarig
anna.aderlund@hjart-lungfonden.se
08-566 24 239  

Daniel Edelsvärd – Projektledare
daniel.edelsvard@hjart-lungfonden.se
08-566 24 235 

Birgit Eriksson  Informatör 
birgit.eriksson@hjart-lungfonden.se
08-566 24 208

Ulrika Jakobsson - Projektledare
ulrika.jakobsson@hjart-lungfonden.se
08-566 24 218

Kristofer Kebbon - Copywriter
kristofer.kebbon@hjart-lungfonden.se

Christer Klinth - Kreativ och strategisk kommunikatör
christer.klinth@hjart-lungfonden.se

Emma Melin - Produktionsledare
emma.melin@hjart-lungfonden.se
08-566 24 249

Johan Palmqvist -Ansvarig Sociala medier
johan.palmqvist@hjart-lungfonden.se
08-566 24 243

Tintin Vidhammer - Projektledare
tintin.vidhammer@hjart-lungfonden.se
08-566 242 29 

Erika Winther – Kommunikatör digitala kanaler
erika.winther@hjart-lungfonden.se
08-566 24 246

Sofia Wirsén – Projektledare 
sofia.wirsen@hjart-lungfonden.se

070-854 42 22