Forskning

Bim Boberg  Chef forskning/projektledare SCAPIS 
bim.boberg@hjart-lungfonden.se
08-566 24 202, 0708-54 42 02

Anna Aderlund – Kommunikationsansvarig forskning
anna.aderlund@hjart-lungfonden.se
08-566 24 239 

Martina Drevenius Forskningsadministratör
martina.drevenius@hjart-lungfonden.se
08-566 24 226

Karin  Ekelin – Forskningsadministratör 
karin.ekelin@hjart-lungfonden.se
08-566 242 24

Susanne Klofsten – Kommunikationsansvarig SCAPIS
susanne.klofsten@hjart-lungfonden.se
08-566 24 228

Maria Lundberg  Projektledare 
maria.lundberg@hjart-lungfonden.se

08-566 24 244

Joanna Tingström - Samordnare SCAPIS
joanna.tingstrom@hjart-lungfonden.se
08-566 24 242

Caroline Waldenström Sylvén - Samordnare SCAPIS
caroline.w.sylven@hjart-lungfonden.se
08-566 24 232

Sidan senast uppdaterad 2016-10-07