Ekonomi & IT

Katarina Gunsell  Ekonomichef
katarina.gunsell@hjart-lungfonden.se
08-566 24 209, 0708-54 42 09

Katharina Almstedt Ekonomiassistent
katharina.almstedt@hjart-lungfonden.se
08-566 24 233

Kristina Andersson-Projektkoordinator
Kristina.andersson@hjart-lungfonden.se

Terese Bergfeldt Redovisningsekonom/lönekoordinator 
terese.bergfeldt@hjart-lungfonden.se
08-566 24 238

Ove Brandt – Beställningar
ove.brandt@hjart-lungfonden.se

08-566 24 203

Viveka Walberg- Business Controller
viveka.walberg@hjart-lungfonden.se
08-566 24 214

Dan Olsson – IT-ansvarig
dan.olsson@hjart-lungfonden.se 

08-566 24 223

Sara Thuresson  HR-ansvarig
sara.thuresson@hjart-lungfonden.se
08-566 24 236

Margareta Öberg – Receptionist
margareta.oberg@hjart-lungfonden.se

08-566 24 201

Sidan senast uppdaterad 2016-09-12